ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 5x5 Εκτύπωση E-mail

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΣΑΛΑΣ 5Χ5 (2013-2014)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

JUNIOR

1

ΑΕΚ

ΝΑΙ

ΝΑΙ

2

Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ

ΝΑΙ

ΝΑΙ

3

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΝΑΙ

ΝΑΙ

4

ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΝΑΙ

ΝΑΙ

5

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ

ΝΑΙ

ΝΑΙ

6

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ

ΝΑΙ

ΝΑΙ

7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ.

ΝΑΙ

ΝΑΙ

8

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΚΑΛΛ.

ΝΑΙ

ΝΑΙ

9

ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΓΛ.   ΝΕΡΩΝ

ΝΑΙ

--------

 

Οι ώρες έναρξης των αγώνων που αναγράφονται στο συγκεντρωτικό
πρόγραμμα είναι ενδεικτικές και ενδέχεται να διαφοροποιούνται ανά αγωνιστική.

Α’ ΓΥΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ

ΣΚΟΡ

JUNIOR

ΑΓΩΝΕΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ

JUNIOR – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΣΚΟΡ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

JUNIOR

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

29/09/2013

-------

10:00

-------

ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ

 

10:00

11:00

 

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

 

13:00

12:00

 

ΑΕΚ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ.

 

11:00

12:00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. – Ο.Φ.   ΓΕΡΑΚΑ

 

------------

 

ΡΕΠΟ:   ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

06/10/2013

09:00

10:00

 

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ – ΑΕΚ

 

-------

11:00

--------

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ

 

10:00

11:00

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. – ΗΝΙΟΧΟΣ   ΠΟΑΣΠ

 

16:30

17:30

 

ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΚΑΛΛ.

 

------------

 

ΡΕΠΟ: Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

13/10/2013

-------

10:00

--------

ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ – ΑΕΚ

 

11:00

12:00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. – ΑΣΕ   ΔΟΥΚΑ

 

10:00

11:00

 

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ   ΑΟ

 

13:00

12:00

 

Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΚΑΛΛ.

 

------------

 

ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

20/10/2013

09:00

10:00

 

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ – Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ

 

13:00

12:00

 

ΑΕΚ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ

 

-------

12:00

-------

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. – ΑΣ   ΥΠΕΡΙΩΝ

 

16:30

17:30

 

ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΚΑΛΛ.

 

------------

 

ΡΕΠΟ: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

27/10/2013

--------

10:00

--------

ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ

 

09:00

10:00

 

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ – ΕΡΜΗΣ   ΡΑΦΗΝΑΣ

 

13:00

12:00

 

Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ – ΑΕΚ

 

10:00

11:00

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. – ΑΣΕ   ΔΟΥΚΑ

 

------------

 

ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ.

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

03/11/2013

10:00

11:00

 

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ

 

13:00

12:00

 

ΑΕΚ – ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

 

11:00

12:00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. –   ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ.

 

10:00

11:00

 

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ – Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ

 

------------

 

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

10/11/2013

09:00

10:00

 

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΚΑΛΛ.

 

13:00

12:00

 

ΑΕΚ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

 

--------

12:00

--------

Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ – ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ

 

16:30

17:30

 

ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΗΝΙΟΧΟΣ   ΠΟΑΣΠ

 

------------

 

ΡΕΠΟ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ.

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

17/11/2013

--------

10:00

--------

ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΚΑΛΛ.

 

11:00

12:00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. – ΑΕΚ

 

10:00

11:00

 

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

 

16:30

17:30

 

ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ – Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ

 

------------

 

ΡΕΠΟ:   ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

24/11/2013

--------

10:00

--------

ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

 

10:00

11:00

 

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ

 

10:00

11:00

 

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΚΑΛΛ.

 

10:00

11:00

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. –   ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ

 

------------

 

ΡΕΠΟ:   ΑΕΚ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ

ΣΚΟΡ

JUNIOR

ΑΓΩΝΕΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ

JUNIOR – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΣΚΟΡ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

JUNIOR

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

01/12/2013

-------

09:00

-------

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ

 

16:30

17:30

 

ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

 

10:00

11:00

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. – ΑΕΚ

 

13:00

12:00

 

Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΚΑΛΛ.

 

------------

 

ΡΕΠΟ:   ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

08/12/2013

13:00

12:00

 

ΑΕΚ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ

 

-------

10:00

--------

ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

 

10:00

11:00

 

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΚΑΛΛ.

 

11:00

12:00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. – ΕΡΜΗΣ   ΡΑΦΗΝΑΣ

 

------------

 

ΡΕΠΟ: Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

15/12/2013

-------

12:00

--------

ΑΕΚ – ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ

 

10:00

11:00

 

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΚΑΛΛ.

 

09:00

10:00

 

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ – ΗΝΙΟΧΟΣ   ΠΟΑΣΠ

 

10:00

11:00

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. – Ο.Φ.   ΓΕΡΑΚΑ

 

------------

 

ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22/12/2013

13:00

12:00

 

Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ  

 

10:00

11:00

 

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ – ΑΕΚ

 

-------

10:00

--------

ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ.

 

10:00

11:00

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. – ΕΡΜΗΣ   ΡΑΦΗΝΑΣ

 

------------

 

ΡΕΠΟ: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

12/01/2014

--------

11:00

--------

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ ΑΣ   ΥΠΕΡΙΩΝ

 

16:30

17:30

 

ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ   ΑΟ

 

13:00

12:00

 

ΑΕΚ Ο.Φ.   ΓΕΡΑΚΑ

 

10:00

11:00

 

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΚΑΛΛ.

 

------------

 

ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ.

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

19/01/2014

09:00

10:00

 

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

 

16:30

17:30

 

ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΕΚ

 

10:00

11:00

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ.

 

13:00

12:00

 

Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ  

 

------------

 

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

26/01/2014

11:00

12:00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. –   ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ

 

10:00

11:00

 

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΚ

 

--------

10:00

--------

ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ – Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ

 

10:00

11:00

 

ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ – ΕΡΜΗΣ   ΡΑΦΗΝΑΣ

 

------------

 

ΡΕΠΟ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ.

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

02/02/2014

--------

11:00

--------

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. – ΑΣ   ΥΠΕΡΙΩΝ

 

13:00

12:00

 

ΑΕΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ.

 

10:00

11:00

 

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ

 

13:00

12:00

 

Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ – ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

 

------------

 

ΡΕΠΟ:   ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

09/02/2014

--------

17:30

--------

ΕΡΜΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ

 

13:00

12:00

 

Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

 

11:00

12:00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. – ΗΝΙΟΧΟΣ   ΠΟΑΣΠ

 

09:00

10:00

 

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ   ΚΑΛΛ.

 

------------

 

ΡΕΠΟ:   ΑΕΚ

 

 

 
© FAIRPLAY AIOLOS GERAKA. ALL RIGHTS RESERVED Art in Design - Alternative Thinking 2010